Portugalski napadač Cristiano Ronaldo (36) bio je izuzetno frustriran nakon što je njegov Manchester United danas kiksao na Old Traffordu i osvojio samo bod protiv Evertona (1:1).

Unitedov trener Ole Gunnar Solskjaer ostavio je Ronalda na klupi na početku utakmice, a u igru ga je ubacio početkom drugog poluvremena.
Međutim, ni Ronaldo nije bio dovoljan da Crveni vragovi ponovo dođu do vodstva i osvoje tri nova boda.

Portugalac je ima tek jednu priliku i to u posljednjoj minuti, a nakon što je sudija odsvirao kraj utakmice samo je odšetao u svlačionicu mrmljajući sebi nešto u bradu.
Nekoliko je puta ponovio psovku na portugalskom jeziku, a u jednom trenutku prišao mu je i Evertonov igrač Andros Townsend te mu nešto rekao.

PREMIERSHIP
Manchester United napravio novi kiks i osvojio samo bod protiv Evertona
Ronaldo je samo kimnuo glavom i vidljivo frustriran nastavio put prema svlačionici.

Inače, Portugalac je ove sezone odigrao sedam utakmica u svim takmičenjima te je postigao pet golova.