RegionSrbija u Vašingtonu potpisala zajedničku izjavu o sigurnom snabdijevanju gasom u Evropi
Srbija je u SAD potpisala zajedničku izjavu o sigurnom snabdijevanju gasom u Evropi, koju su potpisali i SAD i susjedi Srbije. Izjava je potpisana na Transatlantskom samitu o gasnoj bezbjednosti, koji je organizovao Nacionalni savjet za energetsku dominaciju SAD, a izjavu su potpisali i ministri energetike i predstavnici Grčke, Bugarske, Mađarske, Poljske, Rumunije, Slovačke, Moldavije, […]











