Fudbaleri Napolija pobedili su Milan rezultatom 1:0 u poslednjoj utakmici 18. kola Serije A.

Nedeljnim programom je završeno 18. kolo italijanskog šampionata poznatog kao Serija A.

Poslednju utakmicu su odigrali fudbaleri Milana i Napolija na stadionu “San Siro” i pobednik je bio Napoli, a meč je završen rezultatom 1:0.

Napoli je bio na pragu pobede i drugog mesta na tabeli zahvaljujući Elmasu koji je zatresao mrežu Milana još u 5. minutu susreta.

Činilo se da će se tim rezultatom meč i završiti, a onda se u 90. minutu javio Kesi i izjendačujućim pogotkom uneo veliku dramu, da bi VAR taj pogodak poništio i rezultat je ostao 1:0.

Na taj način je Napoli došao do velike pobede i drugog mesta u Seriji A pošto imaju 39 bodova koliko i Milan koji su upravo pobedili.