Fudbaleri Bohuma u 11. kolu njemačke Bundeslige nanjeli su drugi poraz lideru takmičenja, ekipi Union Berlina rezultatom 2:1.

Domaći tim je zabeležio tek drugi trijumf u sezoni i sa sedam bodova pobegao je sa dna tabele, dok Union ima bod više od drugoplasiranog Bajerna i dva od Frajburga.

Bohum je poveo u finišu prvog poluvremena trećim golom u sezoni Filipa Hofmana, a Getir Holtman je u 71. duplirao vođstvo svog tima.

Gosti iz prestonice su u 78. minutu mogli da prepolove minus, međutim, Miloš Pantović, koji je u 20. minutu zamenio Janika Haberera, nije realizovao jedanaesterac.

Srpski internacionalac se ipak upisao u strelce i to fantastičnim pogotkom u trećem minutu sudijske nadoknade za konačnih 2:1.

Ceo meč za Bohum odigrao je Erhan Mašović.