Košarkaši Boston Celticsa pobijedili su nakon produžetka Orlando Magic rezultatom 116:111, uz maestrarlnu partiju Jaylena Browna koji je ostvario rekord karijere.

Celticsi su uspjeli da se vrate nakon minusa od 14 poena zaostatka četiri minute prije kraja i izborili su produžetak, a potom i pobjedu u meču u kojem je nevjerovatni Brown ubacio čak 50 poena.

Brown je postigao čak 21 poen u četvrtoj četvrtini, a ostvario je i 11 skokova i četiri asistencije.

Marcus Smart dodao je 17 poena, sedam asistencija i sedam skokova za Celticse, dok je raspoložen bio i Dennis Schroder sa 21 poenom i sedam asistencija.

Terrence Ross predvodio je Orlando sa 33 ubačaja, a istakao se i Gary Harris sa 23 poena.

Los Angeles Lakersi su na svom parketu nadigrali Minnesota Timberwolves 108:103, a ponovo je dobru igru pružio LeBron James sa 26 poena, sedam skokova i pet asistencija. Pomogli su mu Malik Monk sa 22 i Russell Westbrook sa 20 koševa.
Kod Timberwolvesa prvo ime bio je Naz Reid sa 23 poena, a Anthony Edwards je dodao 17.

Dallas Mavericks su kao gosti pobijedili Oklahoma City Thunder rezultatom 95:86 uz skromnu partiju Luke Dončića. Slovenac je postigao 14 poena i ostvario je deset asistencija.

U redovima Oklahome najefikasniji je bio Josh Giddey sa 17 poena.