četvrtini kada su Houksi prepolovili prednost domaćih. Jang je uz 19 poena, imao 16 asistencija, Bogdanović 17 poena, 5 skokova 3 asistencije, rupa u kojoj se našao njegov tim poslije prvih 12 minuta bila je preduboka.

U velikoj krizi je Toronto, izgubili su +16 noćas pa je pobjedu iz Kanade odnio Sakramento. Sjajna partija VanFlita 39 poena je ostala bez nagrade, iako su dobro startovali Reptorsi su sada na 13-15. Kod Kingsa, Foks 27, Malik Monk 24, već smo pisali ovo je najbolji start tima iz Kalifornije od 2005. godine.

U meču koji je tek završen, Pol Džordž je napravio prvi tripl-dabl u sezoni, 17 poena, po 11 skokova i asistencija, a Klipersi su dobili Minesotu u susretu sa mnogo grešaka malo poena. Gosti su trojke šutirali 4 od 22, promašili osam bacanja, pa iako je domaćin odigrao tek prosječan meč, slavili su na kraju.