Dušan Vlahović vratio se na teren golom u pobedi Juventusa nad Real Madridom 3:1 (2:1).

Vlahović je postavio konačan rezultat u petom, poslednjem minutu nadoknade vremena.

Sjajno je ispratio kontranapad “Stare dame”, izolovao se na drugoj stativi odakle je signalizirao Matijasu Suleu da ga proigra, a onda loptu uz malo sreće prosledio u mrežu.

Vlahović je proslavio gol uz ogromnu energiju podižući svoj dres, što je oduševilo navijače Juventusa koji su danima u neizvesnosti zbog spekulacija o odlasku Srbina.

Vlahović je odigrao prvi meč od sredine maja kada se povredio, a ušao je u igru u 77. minutu umesto Federika Kijeze.

U startnoj postavi Juventusa bio je drugi srpski reprezentativac Filip Kostić, koga je u 72. minutu zamenio upravo asistent Sule.

Prethodna tri gola na meču su postignuta u prvom poluvremenu.

Juventus je poveo već u prvom minutu preko Mojzea Kena, da bi prednost duplirao Timoti Vea u 20.

Real smanjuje zaostatak sedam minuta pre poluvremena golom Vinisijusa Žuniora na asistenciju Tonija Krosa.

Juventus je zabeležio drugu pobedu na pripremama u SAD, posle trijumfa nad Milanom na penale, dok je Real poražen drugi put u nizu, nakon dve pobede.